ZOBACZ ZOBACZ
  • potrawy na przyjęcia
  • potrawy na przyjęcia
  • potrawy na przyjęcia
  • potrawy na przyjęcia
  • potrawy na przyjęcia
  • potrawy na przyjęcia
  • potrawy na przyjęcia
  • potrawy na przyjęcia
  • potrawy na przyjęcia
Menu Dań Śniadania Imprezy Dla Firm
O Restauracji

Restauracja Konfitura – nowoczesne podejście do tradycji

Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz oddawać się wysublimowanym kulinarnym przyjemnościom. Miejsce, które swoim wystrojem wprawia Cię w doskonały nastrój. Miejsce, w którym kucharze i kelnerzy dbają o Twoje podniebienie, a doskonale dobrana muzyka jeszcze wyraźniej uwypukla wyjątkowość smaków. Tym właśnie jest Restauracja Konfitura.

Mimo lokalizacji w ścisłym centrum – w pobliżu rzeszowskiego ratusza, licznych biurowców i banków – Konfitura przepełniona jest atmosferą bezpretensjonalnej elegancji i spokoju. Przekraczając nasz próg spodziewaj się, że znajdziesz się w miejscu wyjątkowym, będącym efektem nowoczesnego, ale pełnego szacunku podejścia do tradycji restauratorskich.

Filozofią stojącą za Restauracją Konfitura jest łączenie tego, co najlepsze w teraźniejszości i przeszłości. Jej wyraz nasi Goście znajdują początkowo w menu, które oferuje dania znane od pokoleń w niebanalnych aranżacjach. Największą wagę przywiązujemy oczywiście do realizacji kulinarnych obietnic złożonych w karcie przez naszych kucharzy – przy użyciu najlepszej jakości składników i wypracowywanych latami technik kreują oni prawdziwe rarytasy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

O charakterze restauracji decyduje nie tylko kuchnia, ale także wystrój. Tutaj również pełnymi garściami czerpiemy z dziedzictwa historycznego – wnętrza Konfitury to gustowne nawiązania do twórczości Stanisława Wyspiańskiego w nowoczesnym wydaniu, okraszone nutą lokalnych sentymentów. Wyrażają się one głownie przez odwołanie do Wandy Siemaszkowej i Podkarpacia.

Restauracja Konfitura powstała z nadzieją, że będziemy towarzyszyć Ci zarówno na co dzień, jak i od święta – wspierając w organizacji spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych. Wierzymy, że obcowanie ze świetną kuchnią warto rozpocząć jak najwcześniej, dlatego z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy specjalny kącik zabaw.


Strona główna O restauracji Menu Oferta Galeria Polityka prywatności Kontakt
Copyright © 2013 Konfitura - Restauracja w Rzeszowie Realizacja: ProfessIT